Backlink Paketleri

Backlink Paketleri

Bir SEO Denetimi tamamladıysanız veya yapmadıysanız ve web sitenizi güçlendirmek için yüksek kaliteli geri bağlantılara ihtiyacınız olduğunu biliyorsanız, kullanabileceğiniz birçok seçenek vardır.

Geri bağlantılar bir site oluşturabilir veya kırabilir. Bunu göz önünde bulundurarak, bağlantı kurma çabalarınızı Google’ın görmeyi beklediği şeyin “beyaz” tarafında kalan bir firmayla veya uzmana  emanet etmek istersiniz.

PBN’leri asla kullanmayan, ancak hedeflenen çok sayıda blog sahibi ve ticari web sitesi portföyü olan bir şirket veya uzman ile çalışmak önemlidir. Doğal bir bağlantı profili oluşturmak için güvenli bağlantı metni ile birlikte içerik ve satır içi bağlantıların bir karışımını ve takip et ve takip etmeyen bağlantıların bir karışımı kullanılması her zaman iyi sonuç verir. Bu şekilde bir backlink profili oluşturarak, Google’ın dikkatini asla çekmeyeceğinizden emin olmalısınız.

Backlink paketleri SEO için neden bu kadar iyi çalışıyor?

Sektörünüzü, hedeflerinizi ve rekabetçi ortamınızı anlamak için zaman ayıran backlink paketleri hizmeti veren firmalar ile çalışın. Bir web sitesine bir avuç rastgele geri bağlantı atmak yerine, topikal alaka düzeyini korumak için yakın bir niş eşleşmesi sağlanması gerekir.

Alan Gücü ve Topikal Alaka Düzeyi

Bu halen devam etmekte olan bir tartışmadır. Alan adının daha yüksek bir DA’sı olsa bile, yüksek oranda alakalı bir web sitesinin, bir makale sitesindeki genel bir bağlantıdan daha etkili olduğu web siteniz için defalarca kanıtlanmıştır. Yüksek DA web sitelerinin peşinden gitmememizin nedeni budur. Bu, sizi otomatik olarak Google’ın ateş hattına sokan doğal olmayan bir geri bağlantı profili oluşturmaya başlayacaktır.

Etki alanı gücü puanlarının 3. taraf metrikleri olduğunu ve Google için hiçbir şey ifade etmediğini hatırlamakta fayda var. Bu yüzden bu skora odaklanmamak en iyisidir. Google’ın fark edeceğini bilinen metriklerin bulunduğu sitelere geri bağlantılar eklemeyi tercih edilmesi tavsiye edilir.

Ismarlama backlink paketlerinin maliyeti nedir?

Backlink paketleri maliyetleri sizin isteklerinize göre değişmektedir. Bunlar;

  • Nişiniz
  • Sizin rekabetiniz
  • Endüstri zorluğu
  • Sizin bütçeniz

Bir siteyi Amazon ile doğrudan rekabet halinde yönetiyorsanız, küçük bir backlink paketin sizin için çok şey yapmasını beklemeyin. Ne kadar çok bütçeniz varsa, sizin için o kadar çok şey yapabilir.

Kaç tane geri bağlantı almalısınız?

Bu, bütçenize büyük ölçüde bağlıdır – backlink profilinizi güçlendirmeye ne kadar çok koyarsanız, o kadar geri dönüş olur.

Dikkate alınması gereken birçok faktörle, ihtiyaçlarınızı karşılamak için en uygun backlink paketini  tartışabilmek adına hizmeti aldığınız firmayla görüşmelisiniz.

Bağlantıların oluşturulması ne kadar sürer?

Her backlink paketi için 3-4 haftalık bir geri dönüş üzerinde çalışılmalıdır.

Hangi bağlantı kurma teknikleri kullanılır?

Her müşteriyle, niş ve trafik açısından en uygun siteleri bulmak için görüşme yapan backlink paketi hizmeti veren şirketler daha başarılı sonuçlar elde etmektedir. Ancak elbette Google dostu olan çok daha çeşitli teknikler de kullanılabiliyor. Backlink paketleri sizin için en uygun olana göre değişmektedir.

Backlink paketleri asgari sözleşme süresi nedir?

Herhangi bir backlink paketiyle sözleşmeli minimum bir terim yoktur, ancak sitenize Google’da yükselmeye başlamak için en iyi şansı vermeniz için en az 3 ay öneren şirketlerle çalışmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir